Jednoho krásného dne jsem potkala kamarádku. Dlouho jsme se neviděly. Opravdu dlouho. Nejméně rok. Možná dva. Setkání to bylo nečekané, velmi milé, probraly jsme všechno, co holky potřebují probrat. Klasická témata - chlapi, děti, vaření, kámošky, příbuzenstvo.

Zajímavý rozhovor s imunoložkou prof. Blankou Říhovou. Srozumitelně vysvětluje (kromě jiného), proč jsou lidé s nadváhou a obezitou rizikovou skupinou v souvislosti s virem, který nás provází už déle než rok. Pokud chcete pouze tuto informaci, posuňte si rozhovor na 29. minutu. Klikněte zde...

Koupili jste si v minulém týdnu mražený špenát v Bille nebo COOPu? Zkontrolujte si šarže, předejdete případným zdravotním problémům. Podrobnosti najdete zde ...

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila na trhu doplněk stravy s nadlimitní koncentrací látky amygdalin, která se v těle po požití metabolizuje na kyanovodík a kyanidy.

Sladké většinou všichni milujeme. Každý si najde to svoje. Někdo čokoládu, někdo oplatky plněné náplní, někdo věneček nebo laskonku z cukrárny od vedle, někdo tu nejlepší zmrzlinu z naší sámošky. A jak jsou ty dobrůtky snadno dostupné. A jak jsou lákavé nekonečné regály se sladkostmi v hyper super marketech. Odolávat je těžké.