7 výhod společného hubnutí

02.03.2021

1. Nejste na hubnutí sami

Nikde nenajdete více pochopení než mezi dalšími hubnoucími. Až uslyšíte příběhy ostatních, uleví se vám, protože zjistíte, že nejste ta jediná divná či divný, kdo má s hubnutím potíže.

2. Intenzivní motivace

Průběžně se vážíte a odevzdáváte své jídelníčky lektorovi, což umocňuje vaši motivaci a snahu zhubnout. Jinými slovy, dohled lektora i ostatních hubnoucích vás posílí a tu čokoládu po večeři nebo chipsy k seriálu večer v televizi si prostě nedáte.

3. Kruh plný inspirace

Ve skupině si vyměňujete své recepty, a to nejen ty na vaření, ale i na to, jak řešit složité situace. Vzájemná inspirace usnadní vaši cestu do cíle.

4. Odborný dohled

Odborný dohled vyškoleného lektora zaručí, že zbytečně nepodlehnete radám a dietám, které pro vás nejsou vhodné. Společnost STOB sdružuje lékaře, obezitology, psychology, nutriční terapeuty a další odborníky. K hubnutí nejsou využívány žádné zázračné pilulky ani doplňky!

5. Humor

Drtivá většina účastníků si již prošla nejedním hubnoucím cyklem, a proto je téma hubnutí pro mnohé již skličující. Ve skupině se daří situaci odlehčit a bereme vše (nejen) kolem hubnutí s humorem.

6. Nová přátelství

V kurzu si můžete najít parťáka pro společné cvičení, návštěvu divadla nebo na vycházku do přírody. Toulavá kamera nám nabízí hromadu tipů, jak trávit aktivně volný čas. Mnozí účastníci se scházejí i po skončení kurzů a nadále se podporují.

7. Komplexní metodika hubnutí

V kurzech se naučíte  správným nutričním a pohybovým dovednostem. Také se budete věnovat i své psychice, emocím, změnám návyků či tématu, jak si hmotnost udržet. Iva Málková vytvořila skutečně nadčasovou metodiku. Zatímco většina literatury se dlouhá léta zaměřovala pouze na kalorie a stravu, Iva vliv psychiky či mindful eating včlenila do své metodiky již před 30 lety. Teprve v posledních letech se hovoří o vlivu psychiky na hubnutí, my však už máme pořádný náskok a praxi...

Podrobnosti o jednotlivých lekcí si v klidu přečtěte tady ...

JEŠTĚ VÁHÁTE? 

Mrkněte na příběhy těch, kteří už k nám cestu našli ...


Nebo se rovnou zeptejte mně...

Telefon: +420 605 024 074

E-mail: meli-vita@seznam.cz